Twoja opinia ma znaczenie!

 • Jakie produkty chciałbyś kupować poprzez Kupuj Inaczej?

Marki

 • Bartolini

  Bartolini

  Bartolini - tradycyjne makarony z nutą luksusu!

  Rodzinna Manufaktura z Otwocka już od 25 lat pielęgnuje tradycje makaroniarskie, dzięki czemu marka Bartolini cieszy się nieprzemijającym uznaniem konsumentów. Wśród asortymentu znajdziemy wyróżnione linie produktów inspirowane zarówno staropolską kuchnią, jak i smakami świata.

 • Bracia Sadownicy

  Bracia Sadownicy

  Bracia Sadownicy - wszystko kręci się wokół jabłek!

  Wychowani wśród jabłoni, bracia Adam i Paweł nie mieli wyjścia - zakochali się w jabłkach bez pamięci! Obserwacja, wyczucie odpowiedniego momentu zbioru, szacunek do natury - to wszystko sprawia, że ich marka jest nie tylko wyjątkowa, ale i świadoma ekologicznie.

 • Brown House&Tea

  Brown House&Tea

  Brown House & Tea - odkryj piękno herbaty!

  Poznaj historię rzemieślniczej herbaty tworzonej z miłości i pasji do świadomego życia. Każdy herbaciany napar Brown House&Tea to nowa historia egzotycznych ogrodów i tym samym podróż po najlepsze dary natury - zbierane oraz pakowane ręcznie w opakowania przyjazne środowisku.

 • Crispy Natural

  Crispy Natural

  Chrup warzywa i owoce na zdrowie!

  Czy przekąski to zawsze jedzeniowe grzeszki? Nie, i udowadnia to Crispy Natural – lider produkcji chipsów warzywnych i owocowych, bogatych w błonnik, witaminy oraz naturalne walory smakowe!

 • Dega

  Dega

  Wprost z Morza Bałtyckiego na Wasze talerze!

  Już od 30 lat firma Dega dostarcza konsumentom przetwory rybne, sałatki majonezowe oraz pasty kanapkowe! Wieloletnia determinacja w dążeniu do wysokiej i powtarzalnej jakości zagwarantowała firmie zaufanie klientów oraz ugruntowaną pozycję wśród konkurentów.

 • Fonte

  Fonte

  Źródło dobrego smaku

  Najlepszy biznes to mieszanka pasji i ciężkiej pracy! A jaka mieszanka odpowiada za najlepszą kawę? O tym dowiesz się poznając markę Fonte - toruńską palarnię kawy.

 • JoyFood

  JoyFood

  Żywność funkcjonalna to przyszłość pędzącego świata.

  Jak żyć szybko i jeść zdrowo? To częsty problem współczesnych konsumentów! W odpowiedzi na ich potrzeby powstał JoyFood, który pomaga cieszyć się świetną sylwetką bez godzin spędzonych w kuchni!

 • Młyn Kopytowa

  Młyn Kopytowa

  Młyn Kopytowa - mąka podsypana pokładami pasji i rodzinną tradycją.

  Ekologia i Tradycja - to najlepiej charakteryzuje Młyn Kopytowa. Rodzinne przedsiębiorstwo położone w malowniczych i czystych terenach Podkarpacia od lat dostarcza mąki bez polepszaczy oraz wybielaczy.

 • NaturaVena

  NaturaVena

  Jakość, zdrowie, ekologia!

  Misją firmy jest propagowanie zbilansowanego i świadomego odżywiania, dlatego produkty tej marki badane są przez zespół techników żywności, by zachować najtrwalszą jakość przy najbardziej możliwym naturalnym składzie.

 • Ogródek Dziadunia

  Ogródek Dziadunia

  Receptury od serca dla najbliższych!

  Produkty Ogródek Dziadunia to wspomnienie słonecznych dni, spędzanych na skubaniu owocowych krzewów, to smak domowego kompotu z owoców, które dopiero się zebrało i poczucie dziecięcej beztroski letniego popołudnia.

 • Olejarnia Niwki

  Olejarnia Niwki

  Olejarnia Niwki - oleje tłoczone na zimno.

  W dobie wysoko przetworzonej żywności naturalne produkty, tworzone z troską o konsumenta i środowisko to skarb. Tym skarbem zarządza Agata Łupina, która w swoim przydomowej olejarni tłoczy na zimno oleje tak, byś Ty mógł cieszyć się ich prozdrowotnymi właściwościami w swoim domu.

 • Pszczelarz Kozacki

  Pszczelarz Kozacki

  Pszczelarz Kozacki - kozacki miód dla zdrowia cud!

  Już blisko 20 lat Tadeusz Kozak wydobywa z miodu wszystkie najlepsze właściwości, w postaci naturalnej oraz łącząc je w smakowite duety z owocami. Poznaj efekt pracy prac pszczółek z pasiek na ekologicznych terenach Wyżyny Lubelskiej.

 • Quba Cafe

  Quba Cafe

  Quba Cafe - dla miłośników czarnego złota

  Kawa to podstawa dobrze rozpoczętego dnia, dlatego warto zadbać o najwyższą jakość ziaren. Poznaj Quba Cafe - łódzką palarnię, która swój surowiec sprowadza z małych, rodzinnych i ekologicznie certyfikowanych plantacji.

 • Rodzinna Wytwórnia Makaronów Fabijańscy

  Rodzinna Wytwórnia Makaronów Fabijańscy

  Rodzinna Wytwórnia Makaronów Fabijańskich - makarony dla świadomych!

  Współczesny konsument chce dokładnie wiedzieć, co ląduje na jego talerzu i jakie niesie za sobą konsekwencje dla organizmu. Makarony z Rodzinnej Wytwórni Fabijańscy to gwarancja niesamowitego smaku pozyskiwanego z naturalnych roślin strączkowych oraz konsystencji nieodbiegającej od tradycyjnych zamienników.

 • Runoland

  Runoland

  Runoland - odkryj wszystkie skarby lasu.

  Zasmakuj leśnych skarbów z terenów wolnych od chemicznych oprysków! Runoland to polski producent przetworów z owoców, warzyw oraz grzybów, który w swych produktach wszystko to, co najlepsze daje nam Matka Natura.

 • Specjały Spod Strzechy

  Specjały Spod Strzechy

  Specjały spod Strzechy - regionalna perełka Kujaw

  Gdy, jako nastolatek Józef Siadak wsłuchiwał się mamine opowieści o owocach, roślinach i ziołach, nie wiedział, że ta wiedza zaprocentuje i zagwarantuje unikalny smak przetworów, które poruszyły Toruń oraz stworzyły Specjały spod Strzechy.

 • Szczypta Natury

  Szczypta Natury

  Szczypta Natury - podróż do świata smaków!

  Gotowanie to podróż, gdzie za sprawą orientalnych przypraw możemy przenieść się do najodleglejszych smaków bez wychodzenia z domu. Szczypta Natury oferuje nam bilet, pochodzący z kontrolowanych upraw, bez sztucznych dodatków, w ergonomicznym i przyjaznym niemarnowaniu opakowaniu.

 • Werka

  Werka

  Werka - dodatki do pieczenia i gotowania dla wymagających!

  Od małego ziarenka po aromatyczny bochenek, kultywowane od blisko 100 lat tradycje piekarsko - młynarskie u założycieli marki Werka sprawiają, że nic co mączne nie jest im obce. Jednak jak dostosować tradycję do zmieniających się trendów, nietolerancji pokarmowych i dietetycznych wyborów? Poznajcie innowacyjne i prozdrowotne wyroby z ziaren zbóż i nie tylko!

 • Wytwórnia Musztardy Kcyńskiej

  Wytwórnia Musztardy Kcyńskiej

  Klucz do smaku to wiernie oddana tradycja
  Tradycyjne procesy produkcji, dbałość do ostatniego ziarenka gorczycy i smak, który dostał drugą szansę, by cieszyć swą wyrazistością do dziś!