Twoja opinia ma znaczenie!

  • Jakie produkty chciałbyś kupować poprzez Kupuj Inaczej?

Łączymy świadomych konsumentów z wartościowymi producentami!!!

Kupuj Inaczej to nie tylko kolejny sklep internetowy to przede wszystkim projekt skupiający społeczność konsumentów, którzy poprzez swoje zakupy chcą działać na rzecz bardziej świadomego, odpowiedzialnego i lepszego społeczeństwa.

swiadome zakupy

.

Świadomy konsument, czyli jak kupować odpowiedzialnie?

Potrzeba czytania etykiet, znajomość składów, czy rozpoznawanie znaków towarowych to ogromny postęp w zachowaniu Polaków.

Niemniej ważny jest wybór dystrybutora zarówno w handlu tradycyjnym, jak i Internetowym, musimy zdać sobie sprawę, iż nasze wybory mają wpływ na przyszłość producentów, a tym samym na naszą własną.

Poprzez treści publikowane na blogu Kupuj Inaczej pragniemy edukować, uświadamiać, inspirować do zmian - rozbudzać apetyt i ciekawość świata! 

Więcej szczegółówJakie produkty znajdę na Kupuj inaczej?

jakie produkty znajde na Kupuj inaczej

Naszą ambicją jest sprzedawanie produktów dobrej jakości po uczciwych cenach, co pozwoli zakładom na utrzymanie miejsc pracy i dalsze inwestycje.

Dokładamy wszelkich starań by asortyment Kupuj Inaczej, był wyselekcjonowany i sprawdzony według wartości, jakie wyznajemy my oraz nasza społeczność.

Aby pomóc Ci zrozumieć nasze kryteria i lepiej orientować się w naszym sklepie, sprawdź - Oznaczenia na Kupuj Inaczej Wspieramy producentów

Jak wspieramy wartościowych producentów?

Strona Kupuj Inaczej broni modelu opartego na rzetelnych relacjach pomiędzy dostawcami i kupującymi, w których szczególne miejsce zajmuje uczciwość i wzajemne zaufanie.

Decydując się na zakupy na naszej stronie, wspierasz producentów zaangażowanych w badania i rozwój zdrowszych, praktyczniejszych oraz mniej zanieczyszczających środowisko produktów.

Więcej szczegółówNie Marnuj

Walczymy z odpadami i zanieczyszczeniem środowiska

Działamy przeciwko marnotrawstwu żywności, pomagając producentom w sprzedaży ich zapasów za pośrednictwem naszej witryny, zapewniając jednocześnie konsumentom specjalne oferty cenowe na limitowane ilości.

Wdrożyliśmy również system wstępnego zamawiania poprzez rezerwację i sprzedaż w partiach dla niektórych produktów z naszego katalogu, co zmniejsza koszty logistyczne i zanieczyszczenia związane z transportem towarów.

Więcej szczegółówKupujemy Inaczej ThumbnailSłuchamy naszej społeczności! 

Wyobraź sobie sklep, w którym liczy się Twoja opinia i który naprawdę bierze pod uwagę zdanie swoich klientów.

Stworzyliśmy grupę dyskusyjną na Facebooku KUPUJEMY INACZEJ, gdzie możesz śledzić i komentować nasze działania, polecać dostawców, proponować społeczności nowe produkty.