Twoja opinia ma znaczenie!

  • Jakie produkty chciałbyś kupować poprzez Kupuj Inaczej?

Jak wybieramy producentów Kupuj Inaczej?

Misją Kupuj Inaczej jest wspieranie wybranych producentów zaangażowanych w badania i rozwój zdrowszych, bardziej praktycznych oraz mniej zanieczyszczających środowisko produktów. Jako konsument na naszej stronie, stajesz się istotnym partnerem mającym wpływ na rozwój tych firm i możesz wesprzeć najbardziej wartościowych producentów.

W relacjach opartych na zaufaniu i uczciwości pragniemy pomóc producentom w ich dalszym rozwoju, oferując równocześnie naszej społeczności produkty, które są bliższe naszym potrzebom.Produkty Regionalne

Dlaczego wspieramy małych i średnich producentów?

Wielu producentów napotyka trudności, chcąc wprowadzić swoje produkty do tradycyjnych sieci dystrybucji: brak miejsca dla nowych dostawców, drogie warunki handlowe, skomplikowane kontrakty, restrykcyjna logistyka itd.

Dlatego produkty, które znajdujemy na półkach, nie zawsze są najwyższej jakości. Na Kupuj Inaczej chcemy oddać głos tym producentom, których nie zawsze znajdziesz na półkach sklepowych.

Zależy nam na tym, aby na naszej stronie zapewnić małym producentom i produktom regionalnym znaczące miejsce.Co zyskają producenci?

Naszą współpracę opieramy na zaufaniu i uczciwości. Pragniemy pomóc producentom w ich dalszym rozwoju, dostarczając bezcenne opinie konsumentów oraz promując ich przedsiębiorstwa.

Na blogu Kupuj Inaczej, będą umieszczane artykuły o producentach, wideo relacje z wizyt w zakładach, wywiady oraz materiały promocyjne.

Jak znaleźć się na stronie Kupuj Inaczej?

Jeśli jesteś producentem i nasze wartości są Ci bliskie, skontaktuj się z nami!

kontakt@kupujinaczej.pl
Kontrola jakosci Kupuj Inaczej

Jak kontrolujemy jakość produktów?

Kontrola jakości to podstawa i gwarant satysfakcji konsumentów.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w branży spożywczej na różnych stanowiskach, będziemy regularnie organizować audyty jakości w zakładach, dzieląc się uwagami i pomysłami otrzymanymi od naszej społeczności.

Ponadto członkowie społeczności będą poddawani ankietom, degustacjom i badaniom satysfakcji.

Więcej szczegółów, w jaki sposób monitorowani są producenci