Twoja opinia ma znaczenie!

  • Jakie produkty chciałbyś kupować poprzez Kupuj Inaczej?

Ponad 10 lat doświadczenia w branży spożywczej

Kupuj Inaczej to projekt stworzony i zrealizowany przez polską firmę TEAMEX EUROPE z siedzibą w Toruniu.

TEAMEX EUROPE to spółka z. o.o. założona w 2010 roku przez Natalię Wolf i Emmanuela Grillet. Jednym z głównych działań realizowanych przez firmę jest pomoc polskim producentom w eksporcie ich produktów do Europy.

W ciągu ostatnich 10 lat działalności spółka wyeksportowała ponad 8000 ton produktów, ściśle współpracując z najlepszymi producentami w Polsce, zarówno dużymi jak też małymi firmami, budując swoją opinię jako rzetelnego partnera w interesach.

W swojej działalności TEAMEX kieruje się bowiem zawsze szacunkiem do swoich partnerów, profesjonalizmem, pracowitością, uczciwością oraz dbałością o jakość dostarczanych produktów. Działa w oparciu o jasne i przejrzyste zasady dbając zarówno o wsparcie, jak i rozwój producentów jak też zadowolenie ze strony klientów.

Bazując na naszym doświadczeniu w sektorze B2B, w 2020 roku została podjęta decyzja o poszerzeniu działalności i zbudowaniu strony internetowej, która pomoże producentom w Polsce w łatwiejszy sposób sprzedawać ich produkty, bez konieczności przechodzenia przez klasyczną dystrybucję, która często jest zbyt kosztowna i skomplikowana, szczególnie dla mniejszych firm.

Zespół TEAMEX EUROPE posiada umiejętności z zakresu zakupów, logistyki, badań i rozwoju, kontroli jakości, sprzedaży oraz marketingu w celu zagwarantowania najlepszej obsługi klientów i dostawców Kupuj Inaczej.O Natalii

Natalia Wolf

Natalia rozpoczęła swoją karierę zawodową w 1999 roku.

Pracując w różnych gałęziach branży spożywczej, na wielu stanowiskach, zdobyła doświadczenie z zakresu zarządzania: administracją, logistyką, zakupami oraz eksportem.

W zakresie tego ostatniego może pochwalić się nie tylko współpracą z takimi sieciami handlowymi jak np. TESCO UK, MAXIMA lub RIMI, ale także bezpośrednim udziałem w rozwoju i zmianach systemów dostaw oraz spedycji w branży spożywczej. Współpracowała także z największymi producentami żywności w Polsce.

Natalia od dzieciństwa dużo podróżowała po różnych zakątkach naszego globu. Zdobyła bogate doświadczenie oraz wiedzę o różnych kulturach, obyczajach czy poszczególnych społeczeństwach. Mimo tak szerokiego spektrum niezwykle ceni polską tradycję wyniesioną z domu rodzinnego i chętnie się nią dzieli, chcąc równocześnie rozpowszechniać to, co dobre i piękne z polskich wartości.

O Emmanuelu

Emmanuel Grillet

Emmanuel rozpoczął swoją karierę zawodową we Francji. Do Polski przeprowadził się w 1999 roku.

Przez lata pracy zawodowej zdobył doświadczenie z zakresu: handlu, negocjacji, planowania oraz marketingu. Będąc kupcem dla sieci Geant odegrał istotną rolę w rozwoju gamy serów oraz produktów mrożonych w Polsce. Wiele lat pracował po stronie producentów, gdzie był odpowiedzialny za sprzedaż do różnych kanałów dystrybucji.

Emmanuel, pochodzący z Burgundii i będący synem rolnika, zachował pasję do gastronomii oraz zamiłowanie do nietuzinkowych smaków. Ceni tradycję i produkty regionalne, które jego zdaniem są wyrazem przynależności kulturowej. Ceni też nowatorskie pomysły, ale zdecydowanie przykłada wagę do jakości.

Przeczytaj wywiad z Emmanuelem, o początkach projektu Kupuj Inaczej