Twoja opinia ma znaczenie!

  • Jakie produkty chciałbyś kupować poprzez Kupuj Inaczej?

Jak kontrolujemy produkty na Kupuj Inaczej?

Po ponad 10 latach współpracy z kilkudziesięcioma producentami w Europie dużymi międzynarodowymi koncernami, jak również małymi zakładami produkcyjnymi, przekonaliśmy się, iż wielkość firmy to nie zawsze gwarant jakości.

Przez lata nabyliśmy cenne doświadczenie w poszukiwaniu rzetelnych dostawców, utrzymywaniu stabilnej i najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. W celu zapewnienia Wam najlepszych gwarancji regularnie organizujemy audyty kontrolne u naszych dostawców.

Wspólnie z producentami kontrolujemy przede wszystkim następujące kwestie:
- Zgodność z normami i obowiązującymi przepisami zdrowotnymi
- Zgodność z parametrami uzgodnionymi w specyfikacjach produktów
- Czystość narzędzi produkcyjnych
- Krytyczne punkty kontroli HACCP
- Wykrywanie ciał obcych
- Monitorowanie alergenów, konserwantów i barwników
- Kontrola warunków przechowywania - Szkolenie personelu produkcyjnego
- Wielkość i wydajność działu jakości
- Szybkość w rozwiązywaniu sporów dotyczących jakości

Nie tylko reprezentujemy Was, naszych klientów, przed dostawcami, ale także dzielimy się z nimi wszelkimi uwagami i sugestiami, które pozostawiacie w naszej grupie facebookowej Kupujemy Inaczej. W ten sposób pomagamy producentom ulepszać ich ofertę produktową, aby lepiej odpowiadała Waszym oczekiwaniom i potrzebom.

Co zrobić w przypadku problemu z jakością produktu zamówionego na naszej stronie?

Pomimo wszystkich naszych środków ostrożności wyjaśnionych powyżej, może wystąpić błąd, a produkt może być wadliwy lub uszkodzony podczas dostawy. W tej sytuacji zapraszamy do kontaktu z nami za pomocą formularza reklamacyjnego dostępnego na następnej stronie. Nasz zespół w krótkim czasie skontaktuje się z Tobą, aby znaleźć rozwiązanie Twojego problemu.